Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Esténkénti hőemelkedés mitől...

Esténkénti hőemelkedés mitől lehet?

Figyelt kérdés
néha kicsit meg is vagyok puffadva :/
2013. febr. 9. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Mióta tart? És mit jelent a hőemelkedés? Kor? Nem?


Sok mindenre utalhat ez a tünet. Ha hosszabb ideje fennáll akkor kivizsgálás szükséges, pl. vérvétel hogy megnézzék van-e valami fertőzésed esetleg.

2013. febr. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mindentől lehet(gyulladás,pajzsmirigy túlműködés),ezért fontos kivizsgálni,de ha nem találnak semmit,nyugodj meg. Van akinek gyorsabb az anyagcseréje az átlagosnál és náluk ez természetes.
2013. febr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

a puffadás kb 1 hónapja, majdnem minden nap, főleg du-este

hőemelkedés ritkán fordul elő (bár ritkán is mérem) de ez is csak 37,2-37,3 körül szokott lenni


21/N

2013. febr. 9. 09:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Messze nem biztos,h a két probléma összefügg,de előfordulhat.h van egy enyhe epehólyag gyulladásod,ami magyarázhatja mindkettőt.
2013. febr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

és ilyenkor mi a teendő? mert ha bemegyek az orvoshoz, h néha puffadok és ritkán 37,2 a hőm, elzavar, mert van akinek alapból ilyen a szervezete...


esetleg vmi diéta, vitamin???

2013. febr. 9. 09:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem fog elzavarni! Ő is tudja,h ez betegség jele is lehet,úgyhogy valószínűleg elküld vizsgálatokra(pl.labor, és ha említed a puffadást is hasi UH-ra is).
2013. febr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

hát akkor vmikor elmegyek hozzá

megpróbálok minél előbb, de egyetemistaként folyton ingázom :/ első az egészség :)

köszönöm a válaszokat!



esetleg ha vki még olvassa a kérdésemet, és volt már hasonló vele, akkor leírhatná az ő saját tapasztalatát :)

2013. febr. 9. 09:21
 8/10 anonim ***** válasza:

Régen nekem is volt ilyen,elmentem dokihoz és kiderült hogy tüdőgyulladásom van:/

Ezenkívül nem volt szinte semmi más tünet

2013. febr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

az szép :O

és mitől alakulhatott ki? voltál előtte beteg, náthás vagy vmi? mert nekem semmi bajom nincs és nem is volt ezen kívül

2013. febr. 9. 17:23
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem már elég régen volt

A lényeg hogy menny el minél hamarabb dokihoz,ne járj úgy mint én

2013. febr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!