Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Magas vérnyomással küzdő...

Magas vérnyomással küzdő emberek, volt mar olyan hogy valakinek megszűnt teljesen a magas vérnyomása és nem kellett többé gyógyszert szednie?

Figyelt kérdés
Annyit szeretnek meg tudni,akinek voltak bizonyos vizsgálatai a magas vérnyomást hogy kiderítsék mi okozza ,sikerült-e valakinek megtudni hogy mi okozza?

2013. febr. 9. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Általában nem lehet kideríteni az okát mivel nem találni oki összefüggést a többségében.Meg is különböztetnek szervi és nem szervi vérnyomáseltérést. Nekem amikor magas lett 140-150 elkezdtem gyógyszert szedni lejebb ment majd egy idő után nem hatott az Ednyt írtak Arbartant az hatott majd egy idő után már nem kellett szedni mert alacsony lett inkább.Igaz én 72 éves vagyok.

Négyszer mérem naponta a vérnyomásom és van olyan hogy 3 hónapig egy szemet se kell beszedni mert inkább sokszor alacsony.

2013. febr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!