Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet összefüggés az extrasyto...

Lehet összefüggés az extrasytolisz és a sport között?

Figyelt kérdés
17éves vagyok, 4éve nem tesizek, egy daganatos betegség miatt felmentett vagyok. Már eléggé meguntam, hogy kb olyan az erőnlétem, mint egy öregemberé, ezért december elején elkezdtem szoba biciklizni, felülésezni, fekvőtámaszozni stb. 4-5 "sportolós" nap után, egyik délután, nagy rendszerességgel lettek extráim, volt hogy percenként 6-szer is, aznap este az ügyeleten köttünk ki, ekg val meg is nézték, mondták, hogy a szívemmel semmi baj, ez nem szívbetegségnek a jele. Utána 4-5 napig folytatódtak a délutáni extrák, aztán szép lassan elmúltak. Múlt hét szombaton, most kedden és csütörtökön voltam úszni, mindig 1 órát, nagyjából kisebb nagyobb megállásokkal végigúsztam. Ma délután is elég sok extrám van. Lehet összefüggés ezek között?

#sport #szívritmuszavar #extraszysztolisz
2013. febr. 9. 17:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!