Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyamatos fejfájás? ->

Folyamatos fejfájás? ->

Figyelt kérdés
Körülbelül 3 hete folyamatosan fáj a fejem, több gyógyszert is kipróbáltam de nem használ. Régen volt hogy 2 évig fájt a fejem de nem csináltak vele semmit. Akkor sem hatottak a gyógyszerek. Tudnátok valamit ajánlani?
2013. febr. 11. 19:28
 1/3 eprecskee válasza:

lehet hogy hamarosan megjön.

nekem is volt már ilyen, fájt a fejem és másnap megjött.

2013. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fejfájás leggyakoribb oka a dehidratáltság. Igyál meg a nap folyamán legalább 1,5-2 liter vizet. Általában 20 kg-ként 1 litert szoktak mondani (pl 60 kg-os embernek 3l), de a fejfájás kevesebbtől is elmúlik szerintem, feltéve ha ez az oka.
2013. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 billy22 válasza:
Nekem is ugyan ez volt a problémám.Keress föl mindenképp egy neurológust, hogy a súlyosabb dolgokat ki lehessen zárni.Két év után nekem kiderült, hogy pszihés eredetű, ezért kaptam egy teperin illetve egy vellagamma nevű gyógyszert amitől 3hét múlva megritkultak a fejfájások.Ha nagyon fájt a fejem a brexin frontinnal segített, de az se mindig.
2013. febr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!