Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem tudok aludni? Félek...

Miért nem tudok aludni? Félek elaludni, különösképpen attól, hogy öntudatlan leszek alatta.

Figyelt kérdés

Valamiért ez van pár napja, köze lehet ahhoz hogy picit zaklatott a lelkem? mit tegyek? félek elalvás előtt, hiszen öntudatlan vagyok alatta. tudom,jogtalan de nem tudok mit tenni ha rámtör.. Kérlek, segítsetek!


15/L



2013. febr. 13. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínüleg a zaklatott lelked okozzza.Kis szorongás van benned,fel kéne oldani.Ne gondolj túl bonyolult dolgokra.

Magne B6,citromfű tea,ilyenek.

Ha nincs javulás esetleg Valeriana ha erre sincs javulás akkor doki,de nyugodj meg idáig valószínűleg nem jut el a dolog lévén hogy fiatal vagy és csak pár napja tart.

2013. febr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, picit szorongós vagyok, köszönöm. a macskagyökér/fű , már nem emlékszem milyen tea jó lenne erre? vagy citromfű
2013. febr. 13. 21:50
 3/6 poiu ***** válasza:
Ezért persze le fognak pontozni, de egy lefekvés utáni jó maszti jó álmokat biztosít (végül is 15 éves vagy).
2013. febr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,perverzségeket nem kértem..
2013. febr. 14. 15:50
 5/6 poiu ***** válasza:
OK, a válaszból értem a problémádat.
2013. febr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na ezt hogy érted? Ha a magánéletemre célzol, akkor abba nem kértem beleszólást, köszönöm :)
2013. febr. 15. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!