Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha valaha elájultál már:...

Ha valaha elájultál már: milyen állapotban voltál, miután valamennyire magadhoz tértél?

Figyelt kérdés

Van, aki úgy érzi, mintha "kipihenné" magát abban a pár másodpercben, míg öntudatlan. Utána szinte frissebben, megkönnyebbülten kel fel.

Mások viszont kifejezetten gyengék, jártányi erejük sincs, sokan még lábra állni is alig tudnak, közlekedni pedig csak segítséggel, vagy még úgy sem. Sajna én is az utóbbi csoportba tartozom. :(

27/L



2012. aug. 31. 08:12
 1/1 anonim válasza:

Életemben egyszer ájultam el, akkor is csak 5-10 másodpercre, de az idő alatt leálmodtam vagy egy órányi eseményt =D El se hittem utána, hogy valójában milyen rövid ideig tartott az egész.

Én az első csoportba tartozom, azt hiszem, mert nagyon kipihenten, frissen tértem magamhoz. Minden bizonnyal azért, mert nem vagyok ájulós fajta egyébként.

Ismerek olyan srácot, aki egy tetováló szalonban ájult el pár másodpercre, mert leesett a vércukra, ő is frissen ébredt fel, és mondta a tetkósnak, hogy ezt meg kéne ismételni, mert tök jó volt, annak meg fennakadtak a szemei =D

Gondolom, ez attól is függ, hogy mitől ájulsz el. Ha gyakori, akkor gondolom a második opció a gyakoribb (egy nő ismerősöm gyakran elájul, nagyon alacsony a vérnyomása, és ő is nagyon gyengének érzi magát utána, és nem élvezi).


23/L

2012. szept. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!