Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Izületi gyulladásra mit...

Izületi gyulladásra mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Ajánlhatsz hagyományos vagy alternatív gyógymődot!!

2013. febr. 15. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Krónikus?
2013. febr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősömnek rengeteg baja volt az ízületeivel, azután átállt a paleo étrendre, neki nagyon bevált, megszűntek a fájdalmai. :)
2013. febr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Csilla900 válasza:

Sziasztok!

Izületi gyulladás gyors megszüntetésére nekem nagyon bejött a Kindmax kineziológiai tapasz.

Azért vettem meg, mert nincsen benne semmi hatóanyag,hanem egy egyszerű rugalmas pamut szalag, amit a használati útmutató alapján lehet ragasztani a különböző testrészre. Együtt mozog a bőrrel és ezáltal elmasszírozza a felgyűlt izületi folyadékot, így megszűnik a nyomás az idegvégződésen és megszűnt a fájdalom.

Én az Egészség Plusz üzletében vettem, az van mindenütt az országban, de láttam már a Herbaházban is. 3500 Ft volt 5 m hosszú tekercs, jó sokáig elég.

2013. febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!