Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt már ilyen problémátok?...

Volt már ilyen problémátok? Mire gondoltok?

Figyelt kérdés

Minden hajnalban már egy hete megébredek és olyan hányingerem van hogy épp hogy csak nem hányok. Ez kb hajnali 4—től reggel 7—ig tart. Ebben az időszakban hasmenésem van még az erős hányinger mellett, meg kétszer hánytam és a fejem is fáj. Napközbe viszont semmi bajom a kisebb elgyengüléseket és megszédüléseket leszámítva.

Előző héten viszont influenza szerű nyavajától szenvedtem, nem volt hangom, fájt a torkom, köhöngtem.

Voltam dokinál a héten, akinek ugyanezeket elmondtam de szinte nem is figyelt rám... Megnyomkodta a hasam és mivel hogy érzékeny volt az oldalam vakbél gyulladást mondott. De csak a gyomrom rossz, atra nem fáj. Írt fel sópótló szerűséget a hasmenés miatt, meg hányingercsökkentőt.

De nem lehet hogy az előző heti nyavaja húzódott a hasamra? Meg reggeli rosszullétekre is gondoltam hogy hátha terhes vagyok, viszont épp most lett vége a havimnak, és 3 hete voltam nődokinál, aki semmit nem látott az Uh—n.

Volt már veletek ilyen? Mi lehet ez? Hogy csillapíthatom a tüneteket?


2013. febr. 16. 06:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az álterhesség jutott most eszembe, nem lehet, hogy nagyon szeretnél babát? Esetleg stressz, vagy nincs valami új növény a hálószobában?
2013. febr. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Lehet a stressz... :/ köszönöm a választ, remélem elmúlik ,:)
2013. febr. 16. 10:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az a járvány miatt vagy rosszul pluszba rástresszeltél.

Nekem is volt, hogy volt valami bajom, bestreszeltem, járkáltam az orvosokhoz és egyre rosszabb lett a helyzet. majd kiderült semmi bajom, megnyugtattam magam és helyre is jöttem.

2013. febr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!