Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha rossz érzésed van akkor...

Ha rossz érzésed van akkor mit teszel? Rólam mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szeretném nektek leírni az én dolgomat illetve szeretném kikérni a véleményeteket.Először leírnám hogy 15 éves vagyok.És pár napja néha fura érzésem van.Ez néha abban nyilvánul meg hogy unatkozom,és hiányoznak a barátaim,ilyenkor néha picit magányosnak érzem magam.Néha meg olyan mintha majdnem minden idegesítene.Ma is például.Néha a festés miatt is ilyen fura érzésem van,meg ha látom hogy anyának sokat kell takarítani akkor ez is idegesít(de szoktam segíteni neki),meg pl ha elmegy apukám vala akkor az is idegesít,meg hogy mikor jön meg hova megy(többnyire megmondja hogy hova de akkor is).Vagy ha meg épp nem mondja,akkor meg az a bajom.Vagy van hogy csak úgy rossz érzésem van,vagyis olyasmi.Például,jövő hét után megyünk nyaralni,és már alig várom,nem tudom hogy hogy bírom majd addig ezzel az érzéssel.De nagyon jó lenne ha nem lenne az az érzésem.Vagy volt hogy az is zavart,idegesített és ilyen érzést váltott ki belőlem mikor elromlott a wc,az én hibámból,ami egyébként azóta már magától megjavult.Szóval sok minden kiváltotta belőlem ezt az érzést.Vagy ha valakik összevesznek.Az is.De ez nem valami jó érzés,és ez nem jó hosszú ideig.Mondjuk rövid ideig se,de az is más ha 10 percig tart,meg az is ha 3 napig.Az általam felsorolt példák az utóbbi pár napra(kb 5 nap)vonatkoznak.Biztos hogy jó érzés lesz mikor megyek nyaralni,szerintem ott nyugodt leszek,de addig is adtok tanácsot?Tudom hogy hosszú,de le kellett írnom.Nektek volt ilyen?Milyen gyakran?Meddig tartott míg elmúlt?Nekem tudnátok segíteni valami tippel,tanáccsal?Ha egyedül is meg tudnám oldani,vagy legalábbis biztos lennék magamba ,akkor nem kérném a ti segítségeteket.Ha ez addig fog tartani amíg el nem megyek nyaralni akkor az nem valami jó.Amúgy az is lehet hogy ma el fog már múlni vagy holnap.Nem tudom.Azt is leírom,hátha fontos hogy egyik barátnőm szerint 2 bajom van:1.unalom2.nem tudom magam elfogadni.Mégegyszer köszönöm a válaszokat és hogy elolvastátok.
2012. júl. 20. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kezdesz felnőni! Ez nagyon jó dolog, csak kicsit fájdalmas. Néha nem érti az ember saját magát közben, olyan gyorsan változik. A barátnőd szerintem jól ismer és ráérzett, hogy el kellene foglalnod magad. Olvass, kocogj, kertészkedj, sétáltass kutyát, biciklizz, strandolj, látogasd meg nagyiékat, segíts a szomszédnak ,keress valamit amit eddig még nem, vagy nem így csináltál. Van egy jó könyv ami erről szól: "Legyél boldog tinédzser" a címe. Ugyanezt kívánom Neked, és jó nyaralást!
2012. júl. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ.Azóta hálistennek elmúlt,és nagyon remélem hogy többé nem jön elő:D

A könyv érdekesen hangzik,annak majd utánanézek:))Mégegyszer köszönöm.

2012. júl. 20. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!