Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kisfiam (8 éves), hetente 3x...

Kisfiam (8 éves), hetente 3x jár fociedzésre. Szükséges-e valamilyen vitamin, ha igen, melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 19:40
 1/2 anonim válasza:
Szia! Háromgyerekes apukaként csak jó tapasztalatokat írhatok az Amway Nutrilite vitaminjairól! Gyerekeim egyszerűen nem tudnak hiányozni a suliból, oviból. A középső gyerekem élsportoló, heti öt edzése van, komoly versenyző, neki a Nutrilite DoubleX nevű három komponenst tartalmazó multivitaminját adom. Ezt csak ő szedi a családban, a többiek más fajta vitaminokat, de szintén a Nutrilit-tól. Teljes körű vitamin és ásványanyag ellátást biztosít, ráadásul nem tudod túladagolni a vitamint, mert növények sűrítménye gyakorlatilag a készítmény. Ha többet akarsz tudni róluk, ajánlom a www.nutrilite.com weboldalt - igaz angol nyelvű, de szenzációs ismeretanyag egészségről, táplálkozásról, tápanyagbevitelről. Néhány élsportoló is nevét adta ezekhez a termékekhez. (Pl a Manchaster focicsapata is!) Az Amway cég magyar nyelvű honlapján is találsz információkat ezekről a termékekről, de elég keveset. Én megkérdeztem erről a termékről néhány orvost, és aki ismerte, az mind azt mondta, hogy a világ legjobb étrendkiegészítőjét a Nutrilite gyártja. Igaz az is, hogy volt doki, aki nem tudta, hogy van ilyen vitamincsalád. Egyetlen sarkalatos pont az ára, de hosszú távon bőven megéri, mert amit egészségben, fittségben jelent... Én például négy éve nem voltam betegállományban, előtte minden évben kifogtam egy-két hétre az influenzát - tanár vagyok, gyerekek között dolgozom. Üdv, jó informálódást! :)
2009. szept. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
NIncs szüksége vitaminokra, a változatos gyümölcsöket és zöldségeket bőven tartalmazó étrend fedez minden szükségletet.
2009. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!