Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már harmadik napja fáj a...

Már harmadik napja fáj a fejem egyfojtában, de még csak 14 éves vagyok. Szerintetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 06:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Huzatot kaptál, fáradt a szemed, fáradt vagy, lappangó megfázás, éhség, vérnyomás?
2013. febr. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy esetleg migrén! ha volt már valakinek a családban, akkor örökölhetted! Próbáld ki, melyik fájdalomcsillapitó hatásos, én pld algopirint használok ellene! Jobbulást!
2013. febr. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A fejfájás nagyon gyakori oka pszichés...


Amit a te korodban eltudok képzelni és gondold át!

Mennyit alszol? Alvás előtt sokat agyalsz dolgokon és nehezen alszol el? Ha igen akkor gondolom konkrétan egy adott dolgon... ha ez egy probléma akkor lehet a stressz is az oka attól, hogy általánosságban nem érzed magad emiatt stresszesnek.


+ Amit nem emlegetnek, de nagyon fontos szerintem a XXI. században megemlíteni, hogy talán kevesebb gépezés és elektronikus cuccok távolsága legalább az alvásod ideje alatt!

2013. febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat, mostanra már nem fáj annyira.
2013. febr. 19. 22:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy szemüveges, lehet, hogy arra van szükséged. Vagy ha még nem menstruálsz, lehet, hogy hamarosan fogsz, de nagyon sok oka lehet a fejfájásnak, amit orvos tud kideríteni.
2013. febr. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!