Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi okozhatja a folyamatos...

Mi okozhatja a folyamatos rosszulléteket?

Figyelt kérdés

Több éve már folyamatosan, nap mint nap küzdök fejfájással, hányingerrel, gyomorfájással, szédüléssel (bár ez ritkább), pánikrohamokkal mindemellett emetofóbiában is szenvedek...Rengeteg orvosi kivizsgáláson voltam, de nem tudnak mit kezdeni velem, mert semmi szervi bajt nem találtak. Valószínű örökletes dolog is, de a lelki bajok kihathatnak ennyi mindenre? Most kicsit rendeződtek a dolgaim, 1 éve boldog párkapcsolatban élek, a barátom mindenben segít és nagyon szeretjük egymást, de a tünetek csak rosszabbodtak... Mit tehetnék?

19/L



2013. febr. 19. 21:37
 1/4 anonim válasza:

Szia!!

Sajnálom,h ilyen kellemetlenségeket kell elviselned nap mint nap..

Tudnék tippet adni, én is hasonló cipőben jártam, de azért nem volt ennyi tünetem. Én elkezdtem paleózni, lassan egy éve szinte semmi bajom. Előtte hallottam rejtett gluténérzékenységről, és egyéb ételallergiákról, amik hasonló tüneteket produkálhatnak. Nekem segített, azt javasolnám,h mindenképpen próbáld ki! És persze ne várj az első napon csodát:)

Mivel én is tapasztaltam, így megértem, mennyire rossz ez így neked.

Olvass kicsit utána (paleo táplálkozás), remélem meggyőz, és segít rajtad! :)

2013. febr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, mindenképpen utánanézek! (:
2013. febr. 19. 22:22
 3/4 anonim válasza:

:) jól van, csak legyen segítségedre!

Írj privit, ha kérdésed lenne, ill. hogy hogy érzed magad tőle!

2013. febr. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon köszi (:
2013. febr. 20. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!