Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lábalhatnék ki belőle...

Hogyan lábalhatnék ki belőle 8 nap alatt?

Figyelt kérdés
Nagyon megfáztam. Tiszta sebes az orrom a sok orrfújástól, a szám Is teljesen kiszáradva, kidörzsölte a papírzsebkendő. Mit tegyek ez ellen, hogy lehetne újra a régi a szám és az orrom 8 nap alatt? Akkor lesz egy fontos dolog számomra. + milyen gyógyszerrel múlik el ez a megfázás? A torkom is fáj.
2013. febr. 21. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Én múlt hét hétfőn fáztam meg. Fél percenként orrfújás, torokfájás, köhögés. Nekem is kisebesedett az orrom már pár nap után. Én minden nap megittam legalább két neocitránt meg vettem be algoflexet vagy rubophent. Ezen a héten már sokkal jobban voltam. Kedden még többször fújtam az orrom, de most már tök jól vagyok. Ja meg köhögésre vettem lándzsás útifű köptetőt vagy mi ez.
2013. febr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Augmentin duo!

Vényköteles, a doki írja fel.


Ugyanilyen beteg voltam,még a dokinak is ki kellett hozzám jönnie annyira lázas voltam.

Az első szem után érezhető a javulás.Szerdán kezdtem el pénteken már eltudtam menni egy fontos partyra :)


Ha elkezded szedni, ne hagyd abba amíg el nem fogy :)

2013. febr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én körömvirág krémmel kentem be orrfújások után az orromat és nem sebesedett ki, vegyél gyógyszertárban.

2 hét alatt elmúlik gyógyszer nélkül is, egyél sok C vitamint, narancs, mandarin, kivi formájában, igyál sok mézes teát és vegyél torokszopogató tablettát.

2013. febr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az augmentint évekig írta fel a háziorvos. Soha nem használt. Úgyhogy szerintem nem ér semmit.
2013. febr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek máshogy reagál a szervezete.


Jobb lenne ha elmennél dokihoz,mert nekem hiába jó az augmentin.. az előttem lévőnek nem jó.


Ugyanilyen pl a neo citrán...nálam allergiás reakciókat váltott ki :/


Az orvosod tudja mit írhat fel neked.

2013. febr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen ez jogos. Lehet neked pont jó lenne. Szerintem is menj el inkább orvoshoz.
2013. febr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!