Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nebilet nevű béta blokkolót...

Nebilet nevű béta blokkolót szedek, ami vérnyomás csökkentő, illetve pulzusszám csökkentő. Ezek az értékel így megfelelőek, vagy konzultáljak az orvossal az elhagyásáról?

Figyelt kérdés
Nebilet béta blokkolóból szedek minden reggel 2,5mg-ot ( ez fél szem tabletta ). A vérnyomásom 105-120/60-80 között mozog a pulzusom reggel mikor ébredek 58-60, napközben mikor tevékenykedek 70-80, mikor a gép előtt netezek 64-68. Ez így normális? Mielőtt szedtem 140/90 volt a vérnyomásom a pulzusom 80-90. Amúgy veseelégtelenségem van, a szívem nem beteg.

2013. febr. 21. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ezt szedtem, nekem semmit nem ért, örülj neki, hogy mindened a "gyári értéken" van. Igaz nekem a pulzusszámom magas, nem a vérnyomásom.
2013. febr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mostani értékeid teljesen normálisak,de ez valószínűleg annak köszönhető,h szeded a gyógyszert. Ráadásul a vesebetegséged ronthatja a vérnyomásodat és a magas vérnyomás károsítja a vesédet. Úgyhogy nem szabad abbahagyni!
2013. febr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bár már nekem leálltak a veséim és nincsen min "javítani", de mindenesetre akkor ez ideális ( legalább ez )
2013. febr. 21. 23:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom!
2013. febr. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!