Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon fáj jobb oldalt a...

Nagyon fáj jobb oldalt a bordám. Lehet, hogy eltört?

Figyelt kérdés
Reggel felkeltem, még nem éreztem semmit. Aztán az iskolában tesi óra után nagyon elkezdett fájni jobb oldalon a bordám. Nem emlékszek arra, hogy bevertem volna. Kosárlabdáztunk, lehet, hogy valaki odaütött vagy a labda ütötte meg? Picit lila, és hányingerem van. Inkább hátrébb fáj, már majdnem a hátam, de nem lent hanem fent. Eltört?

2013. febr. 21. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy eltört, de biztos nagyon megüthette a labda, ha nem halálosan fáj ne menj vele orvoshoz, ha még napokig nem múlik a fájdalom akkor érdemes szakemberhez fordulni.
2013. febr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
26%
ha eltört volna már rég nem élnél....
2013. febr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az,h fáj nem jelenti azt,h eltört. Ha csak zúzódott az is ugyanolyan fájdalommal jár.
2013. febr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha eltört volna ,valószínü beleállt volna valemelyik belső szervedbe, és rég belső vérzésed lenne, viszont ha csak megrepedt azmeg szerintem iszonyatosan fájna nem bírnál itt irogatni. Menj el szépen dokihoz, megnézi mi a nagy helyzet és kapsz rá valami krémet vagy jobbat.(:
2013. febr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű bordatörésnél nincs elmozdulás,így nem is szúrhat át semmit. Ha így lenne nagyon sokan nem élnének már.
2013. febr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amikor történt a baleset, akkor el kellett volna menned röntgenre. Még most sem késő!
2013. febr. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem volt semmi komoly!:)
2013. febr. 23. 10:28
 8/8 anonim ***** válasza:
ha megütötted akkor igen
2014. aug. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!