Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sosem volt magas a vérnyomásom...

Sosem volt magas a vérnyomásom, viszont az utóbbi egy hétben 145-169-es értéket mérek, mitől mehet fel így a vérnyomás hirtelen?

Figyelt kérdés
Talán az időjárás teszi? Más is tapasztalt esetleg hasonlót? Volt, hogy néha 130-135-öt mértem korábban is, de ilyenkor már meglepődtem, hogy milyen magas. Nem is fordult elő sűrűn. Ja, a meleg vagy a hideg vizes fürdő viszi fel a vérnyomást? Én úgy tudom, hogy a meleg, de múltkor fürdés előtt és után is megmértem, nem forró, de meleg vízben fürödtem, és legalább tízzel alacsonyabbat mértem fürdés után. Vagy hirtelen leviszi a meleg víz, de hosszú távon pedig fenntartja? Vagy egyszerűen csak rosszul tudom, és nem is a meleg víz viszi fel?

2013. febr. 22. 08:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg az időjárás. Egyél sok fokhagymát.
2013. febr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!