Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melyik kenőcs vált be nektek...

Melyik kenőcs vált be nektek aranyérre?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az Aurobin kenőcs és kúp, valamint naponta 20 percig ültem kamillás fürdőbe.
2013. márc. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is az Aurobin volt a legjobb, de ezt csak receptre lehet kapni.
2013. márc. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
reparon kenőcsöt használtam, pár óra nem fájt tőle. később rájöttem hogy miért is...mert belsőm van. félve, de elkezdtem reparon kúpot használni. na az volt a legjobb döntésem. elmúlt, majd 2 hét mulva külső aranyerem jött ki, ott a kenőcs használt. azóta minden nap megeszek egy narancsot vagy almát, és azért próbálok ügyelni a dolgokra. szerencsére pár hónapja nem jött elő.
2013. márc. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem felvágta a doki, trombózis volt benne, de előtte a sima Alsol sokat enyhített rajta (anno,babakoromban popsikenőcsnek használták nekem). Most is kenegetem vele.


Nr.1, te hogy csinálod az ülőfürdőt? Ha lavórba ülsz, pont rajta ülsz az aranyéren, vagyis nem ér oda a kamillatea. És mennyi vízhez mennyi kamillát raksz, mennyi időre?

2013. márc. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!