Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem kezdődő aranyérre melyik...

Nem kezdődő aranyérre melyik a legjobb kenőcs?

Figyelt kérdés
Eléggé rossz helyzetben vagyok, mert nemcsak hogy aranyerem van, de abban is biztos vagyok, hogy nem kezdődő. Vérezni nagyon ritkán szokott, inkább csak kellemetlennek érzem néha. Ráadásul valami lehet az emésztésemmel is, mert valamikor székrekedésem van, valamikor meg rámjön a hasmars is, és mindkettő csak kiújítja, ha esetleg sikerült egy kicsit is visszahúzódnia. Használtam már Mastu S-t és Hemoridot, az előbbi nem segített, az utóbbival jobb volt, de mindig kiújult és már elhasználtam az egész tubust. Házi orvoshoz nem merek elmenni, mert egyrészt mindig több embert hív be egyszerre, mert olyan sokan vannak, másrészt meg az egyik asszisztense személyesen is ismer, és olyan helyen lakik, ahol gyorsan terjed a pletyka, és hát ki tudja... Proktológia nincs a közelben, meg oda is gondolom csak beutalóval lehet bejutni, ezért szükségem lenne valamilyen kenőcsre, ami tényleg hatásos, és nem csak egy darabig jó, hanem tényleg elmúlik az aranyér.
2012. máj. 22. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A Reparon a legjobb.

Kúp és kenőcs is van belőle, attól függően használd hogy kint vagy bent van-e.

Vény nélkül kapható.

Ha mégsem múlik, a sebészetre menj. Hidd el, diszkréten vizsgálnak, nem kell égnek meresztett popóval pózolnod 3 nővérke előtt! :-D

Egyébként fontos lenne a széklet rendezése is. Probiotikumot szedhetnél egy ideig. A DM saját márkás terméke jó és olcsó.

2012. máj. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ! :) Akkor azt hiszem meg is teszem az utat a gyógyszertárba. :)
2012. máj. 24. 15:15
 3/4 anonim válasza:

Detralex filmtabletta a kenőcsök mellé! Jobb mint bármi, nagyon hatásos!!

[link]

2012. jún. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is a választ! Esetleg ilyet lehet kapni gyógyszertáron kívül? Főleg a 30 db-os kiszerelés érdekelne. Vettem kenőcsöt is, de még nem az igazi...
2012. jún. 4. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!