Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » MI van velem? MIért vagyok...

MI van velem? MIért vagyok ilyen fáradékony? (lent)

Figyelt kérdés

Mostanában a szokásosnál is fáradékonyabb vagyok..Reggel 5:20-6:00 körül kelek..Ha rewggel nem iszom kávét egésznap alszok el,a kávé cseppet felpörget..Suli után,hazajövök,eszek és már is megyek lefeküdni,rögötn alszok is .. és Este 10-11körül már alszok is..

Előfordul,h egész hétvégén itthon vagyok ,nem csinélok semmit,és ugyan így alszok délután.Ma is csak 3órám volt,fogalmam sincs,h miben fáradtam el,hazajöttem és aludtam megint...

Álitólag a vérem kimutatott vlmi reuma félét,h átvannak fázva a csontok..nemtudom,h van-e ennek ehez vlmi köze,,



2013. márc. 1. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:

ha mindennap kávézol, az nem túl jó.. én is azóta vagyok fáradékonyabb, mióta rákaptam a koffeinre. pedig én is csak 17 vagyok. és a nicked alapján te 97-es vagy.

na meg persze félhat-hat iszonyú korán van..

2013. márc. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valóban, a sok koffein tényleg nem tesz jót. Szerintem azonban vitaminhiány is állhat a háttérben, ill. próbálj erőt venni magadon és a sok alvás helyett néha menj el kirándulni, futni. Esetleg iratkozz be valamilyen tanfolyamra, ahol mozoghatsz. Az aktív pihenés is sokat lendíthet a napi hangulatodon, az erőnléteden.
2013. márc. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!