Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes pocakos vagyok....

18 hetes pocakos vagyok. Fáradékony, nem csattanok ki az energiától, aluszékony, nem kívánom jobban a szexet sőt egyáltalán. A 2. trimeszterben az ellenkezőjének kéne lenni, nem? Valami baj van velem?

Figyelt kérdés
2008. nov. 6. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj,ezek az igényeid és kész.Pihenj sokat!!
2008. nov. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Ezen ne aggódj szerintem. A fáradékonyság nálam sem mult el egyáltalán, iszonyat sokat tudok/tudnék aludni( mondjuk mindíg is szerettem aludni) A szex téma viszont szerencsére azért visszarendeződött az első trimeszterhez képest. A 19.hétben vagyunk egyébként...
2008. nov. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden terhesség más, nem lehet általánosságokban beszélni. Tény, hogy általában a második trimeszter szokott a legkellemesebb lenni, mert akkor már nincs rosszulléte annak, akinek az elsőben volt, de a pocak még nem olyan nagy, mint a harmadikban, nincsenek gyomorbántalmak, könnyebb a mozgás.

Ennek ellenére nekem például az első trimeszter volt a legjobb, soha nem voltam rosszul, csak több alvásra volt szükségem, egyébként meg ugyanúgy pörögtem, mint előtte. A másodikban egy csomó nyűgöm előjött, bevérzésem is volt és négy hétig feküdnöm kellett, a 18. hét után javult a helyzet, amikor visszamehettem dolgozni és végre ismét élhettem az életemet. Most a 37. hétben vagyok és szenvedek erősen.

A vérképed milyen? Azért kérdezem, mert nekem a harmadik trimeszter elején az volt a legnagyobb bajom, hogy egész nap szédültem, fáradt voltam, mint egy élő halott és kiderült, hogy vérszegény vagyok, amit a vashiány okozott, ez összeállt az alacsony vérnyomásommal. Amint a vasat rendbe szedtük és jobb lett a vérképem a közérzetem is jobb lett.

2008. nov. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen.Én 24 hetes vagyok,de szintén fáradékony,sokszor kedvetlen és semmihez nincs energiám.A vérképem tökéletes volt úgyhogy még vitaminhiány sem okozhatja.Ez van :) Van aki jobban van aki rosszabbul viseli a terhességet.
2008. nov. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A vérképem jó, kicsit kevés a vas, de az orvos szerint még nem kell gyógyszerrel pótolni. A vérnyomásom elég alacsony, általában 100/60-at mérnek, 120/80-at nem szokta 99%-ban elérni.
2008. nov. 6. 13:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, velem is így volt és van még most a 28. héten is. Semmi baj nincs veled.

egyszerűen csak minden kismami más, van aki kicsattan végig, van aki meg végig pocsékul van. :)

2008. nov. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!