Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 vagyok lány sportolok evés...

Nicefly kérdése:

16 vagyok lány sportolok evés után mindig wc (nagydolog) próbáltam hánytatni magamat nem ment. Keveset eszek. Szinte mindig szédülök fázok fáradékony vagyok. Nem szeretem ahogy kinézek néha falásirohamaim vannak ez most mi mi van velem?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 00:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
En 2 het alatt 3 kilot fogytam, mert nekem mar 4-5 eve zabarohamaim vannak, es utana olyan buntudatom, hogy kb, masfel evig hanytattam magam...eloszor azt hittem, hogy ez csak alkalmi dolog lesz es egyszer azon kaptam magam, hogy naponta ezt csinalom...es volt, hogy 2 het alatt 3 kilot fogytam...azota rajottem, hogy nem akarok meghalni es abbahagytam...73 kilo vagyok most es utalom magam, de meg azert is sportolni kezdtem 2 honapja es tobbet er a testem annal, hogy kinozzam
2012. ápr. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
MI lenne? Éhezteted a szervezetedet. Orvos lásson mielőbb!
2012. ápr. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de normális a súlyom 161centi vagyok és 44-45 kiló.
2012. ápr. 1. 00:41
 4/12 anonim válasza:
100%
a #2 hozzászóló vszleg nem dietetikusra, vagy belgyógyászra gondolt, hanem psziciháterre...
2012. ápr. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Kislányom, ezt úgy hívják hogy anorexia. Még a NORMÁLIS testtömegindex alatt is vagy egy picivel.


1. Ne hánytasd magad sehova. Az sosem jó. (nem poénból úgy lett az ember összerakva hogy ha üríteni kell akkor alulról jöjjön ki.)

2. Ne akarj ilyen groteszk modellalkat lenni. Az undorító, fujj. 20 éves srác vagyok, és komolyan mondom hányni tudnék azoktól a múmiáktól.

3. Inkább egy icipicit hízz (kb fél kiló/1 kiló) és akkor pont az optimális súlyban leszel a magasságodhoz képest.


Ha mégis úgy látod hogy kövér vagy, vagy fogyni akarsz, akkor keress fel egy orvost, és ezt most komolyan mondom. Az nem normális ha ilyen súlyú vagy és kövérnek látod magad.

2012. ápr. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

JA és még.


Azért vannak ezek a tüneteid mert éhes vagy. Nyugodtan egyél most ami jól esik. De ne faljál, hanem kulturáltan egyél. Aki meg meg meri szólni hogy eszel azt én fogom agyonvágni.

2012. ápr. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A súlyod nem normális, hanem kevés.

Azért vagy fáradékony,szédülsz, fázol,mert gyakorlatilag éhezel.

beteg vagy, anorexiás,minél előbb menj orvoshoz.

2012. ápr. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Anorexia nervosa, pszichológus, v pszichiáteri dolog.

Falásrohamaid meg azért vannak, mert éhezel, és így próbálsz kompenzálni.


A hánytatással való kompenzálást most felejtsd el, mert iszonyat nehéz leállni róla - én anorexiából "gyógyultam" bulimiába, és egy év után talán be tudom fejezni végleg a hánytatást. Akaraterő megvan hozzá, csak én is annyira kívánom az édeset, pukkadásig tudnám enni, ami aztán kijön, mert sok.

2012. ápr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja:

- háziorvos, ő adjon beutalót pszichókhoz, és dietetikus

- mellesleg családterápia, hisz a család aktív, normális, segítő hozzáállása sem utsó szempont

2012. ápr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A szervezeted nem kapja meg a szükséges tápanyagokat, ezért szédülsz, fázol és a fáradékonyság is emiatt van. Ha nem mondasz fel ezzel az életmóddal egy-egy sportolás során akár el is ájulhatsz.


Én elhiszem, hogy nem szereted az alakodat, én sem. De normálisan is lehet tenni érte. Pl. egy egészséges, kiegyensúlyozott étrend mellett nem lennének falási rohamaid, mert a szervezet mindent megkapna, amire szüksége van.

Az adataid alapján, de nagyon sovány vagy. A legjobb az lenne, ha elfogadnád önmagad és egészségesen étkeznél.

Egészséges, változatos étrend mellett a sporttal tudod formálni a tested és akkor még jobban is érezhetnéd magad a bőrödben.

Mindenképpen hagyj fel a mostani életmódoddal, ha ehhez orvos kell, akkor az ő segítségével, de változtass!!!!

2012. ápr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!