Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Iszonyatos nagy fáradtság,...

Iszonyatos nagy fáradtság, terhelhetetlenség, gyengeségérzés 3 hónapja?

Figyelt kérdés
szorongás,pánik okozhat ilyet?

2013. márc. 3. 13:06
 1/7 A kérdező kommentje:
és szédülés
2013. márc. 3. 13:08
 2/7 anonim ***** válasza:

Én magam is szorongós dolgokkal küzdök, de azok nem okoztak nálam ilyet. Az nálam teljesen már tüneteket produkált, a pánikról meg ne is beszéljünk, az meg végképp másmilyen volt.

Vitaminhiány viszont annál inkább okozhat ilyen tüneteket.

Érdemes lenne elmenni háziorvoshoz és vérvételt csináltatni, mert akár másmilyen egészségügyi dolog is lehet a háttérben.

2013. márc. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi,a vérvételem nagyon jó,és voltam szívemet is nézetni,de nem találtak nagy bajt.

pánikrohamom szokott lenni nekem is néha,ezek miatt a tünetek miatt.

2013. márc. 3. 13:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát igen, azt inkább elképzelhetőnek tartom, hogy ezek a tünetek pánikot váltanak ki.

Szerintem érdemes lenne multivitamint szedned, hátha javulna a dolog.

Esetleg az is lehet, hogy valami miatt nem tudsz pihentetően aludni és azért vagy ilyen fáradt, ebből kifolyólag nincs erőd máshoz és érzed magad gyengének.

Szerintem erről van szó.

Azon is akár el lehetne gondolkozni, hogy mi történik 3 hónapja, hogy pont azóta érzed magad ilyennek. Esetleg történik veled most valami, suli, munkahely, család, nem tudom mivel foglalkozol, ezért csak tippelek, ahol változás állt be és az miatt vagy fáradékonyabb, esetleg nem tudod magad kellőképpen kipihenni.

Viszont ezekkel a szorongásokkal, pánikos dolgokkal, érdemes lenne felkeresni egy jó pszichológust, nekem is nagyban segített.

2013. márc. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,hát nem tudom az mennxire játszhatott közre,egy haláleset eléggé megrázott és sokat agyaltam rajta.de akkor még nem voltam ennyire rosszul.egyszer már kilábaltan a pánik betegségből,és több évig nem volt bajom, dolgoztam meg sportoltam is.szóval nem tudom h ez miatt jött ki újra.
2013. márc. 3. 15:39
 6/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg meg van hogy alig bírok felállni,és érzem hohy a rosszul lét miatt kondiciom is nagyon rossz lett.jó lenne megerősödni,eléggé szorongok h valami betegségem van, csak nem derült még ki
2013. márc. 3. 15:45
 7/7 anonim ***** válasza:

próbálj kirándulni, vagy sétálni sokat. én is a betegségektől félek nagyon:( pedig orvos szerint nincs bajom.

mostanában hajtom magam, futok, sétálok sokat. fekvőtámasz ilyenek. leginkább mert félek hogy romlik az állóképességem valami betegség miatt. de még mindig bírom a mozgást, és utána energikusabb is leszek napközbe.

előtte egész nap csak fetrengtem, semmihez nem volt erőm izomgyengeség, izomfájdalom, minden volt. most kicsit jobb legalább fáradt nem vagyok annyira

2013. márc. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!