Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 5 éve autóbalesetem volt,...

5 éve autóbalesetem volt, utána még egy darabig fájt a fejem de elmúlt, s most megint többször előjön a fejfájásom. Vajon csak az időt érzem, vagy esetleg valami szövődmény lehet az oka?

Figyelt kérdés
2007. szept. 11. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nekem nem auto´,hanem egy he´tköznapi balesetem volt.Leestem a le´pcsöröl,e´s a le´pcsö sarka betörte nagyon méllyen a honlokomat.volt ele´g nagy agyrázko´dásom,sok ve´rt vesztettem.nekem is nagyon sokaíg rettenetes fejfájásaim voltak.injekciók,gyógyszerek.Majd lassan migrénné alakult át.eltelt sok e´v,4éve elköltöztem a fe´rjemmel No.-ba.Azo´ta megszüntek a panaszaim.ritkán jönnek elö.nyáron ahogyan otthon voltunk szintén fa´jt minden nap.Èn szerintem menj el a NEUROLOGIARA.Annak idején engem is odaküldtek a sok fejfa´jással.Ott csina´ltak EEG-t,CT-t.Szerinem neked is megmondana´k,hogy mi ez!!!

2007. szept. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem keress fel egy kineziologust, mert lehet hogy a baleset okozta stresszt még nem heverted ki.
2007. okt. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy menj el a háziorvosodhoz és ő majd elküld oda, ahova kell.
2010. jan. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!