Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kisebb autóbalesetem volt ma....

Kisebb autóbalesetem volt ma. Az a furcsa, hogy 5 perccel az eset előtt "láttam" előre a jelenetet. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Hátul ültem az autóban, elöl a párom és anyósom. Hirtelen bevillant egy kép, hogy átmegyünk az ellnetétes sávba és majdnem összeütközünk egy fekete autóval, majd az árokban kötünk ki. Persze nem szóltam semmit, hülyeségnek tartottam, mert nem hiszek az ilyenekben egyáltalán.

Rá kb 5 percre ez szinte pontosan így megtörtént, kivétel, hogy egy biciklis is volt a képben, előttünk ment az út közepén,miatta volt végülis a baleset.De ugyanúgy fekete autó jött épp szemben velünk,ahogy előtte "láttam" és végül tényleg az árokban kötöttünk ki. Semmi komoly baj nem lett, engem komolyan jobban megijesztett az, hogy előtte lejátszódott szinte ugyanez a fejemben.

Lehet nem jó helyre írtam a kérdést, de azt tudni kell, hogy igen rossz passzban vagyok mostanában, szorongok stb, bár nem tudom ennek lehet e hozzá köze.


2011. ápr. 30. 20:43
1 2
 1/11 Tom Benko ***** válasza:
Lehet, de hozzájárul még, hogy véletlen egybeesésről van szó.
2011. ápr. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
végső állomás
2011. ápr. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ja,ezt akartam én is írni.

Persze van olyan ,velem ismegtörtént,hogy azt e´reztem ez már megtörténtegyszer.....Lehet veled is ez volt.Nem????

2011. ápr. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
úúúú nem már, tudod a lista..... :s én aggódnék
2011. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A végső állomást mondtam én is a páromnak utána :D

Véletlen egybeesés, gondolom, de azért ez elég ijesztő, főleg, hogy részletek is stimmeltek.

2011. ápr. 30. 21:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a te helyedben felidegelném a halált (végső állomás) és nem várnám meg még újra megpróbál kinyírni, inkább kinyiffantanám magam és röhögve, jól eső érzéssel, mert kib@sztam a kaszással hehehe!
2011. ápr. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Átverted a halált, mostantól jobb ha folyamatosan figyelsz.
2011. ápr. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%
Másrészt meg ha ezt az Ezotériába tetted volna, már rég kielégítettek volna virtuálisan.
2011. ápr. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Bocs öcsém mostanában elég rossz passzban vagyok, félrenéztem a címet!

Te nem szerepelsz a listámon...még.


Üdv!


H.

2011. ápr. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megérezted, hogy történni fog valami, ennyi. Én hasonlóképp voltam mikor nevelőfaterom hirtelen elájult, és kórházba vitték. Csak én nem láttam előre, hanem csak volt egy olyan érzésem, hogy valami történik vele.... és pár perc múlva felállt az ágyról. Elájult, és csak a mentőben tért magához, nem tudták kideriteni miért volt ez. De azóta semmi baja. Van ilyen, hogy az ember megérez dlgokat, szerintem nem kell ettől beparázni :D
2011. máj. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!