Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mandulakő? Megnyugtatnátok?

Ez mandulakő? Megnyugtatnátok?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hetekben 2x is tüsszentettem kis gombostűfej nagyságú golyót, ami ha megsértem a felületét, borzasztó büdös, gennyszagú, az ujjamról alig tudom lemosni a szagát. Sokáig nem tudtam mi lehet az, de elég ilyesztő volt, hogy ilyen dolgok vannak bennem. Azt hittem a tüdőmből jön. Most benéztem jobban a torkomba, és a mandulám mögött, teljesen elrejtőzve ott volt egy csomó. Nekem nagyon belátni, még a gégefedőm is látszik középen, mégis alig láttam meg ezeket oldalt. Olyan mintha peték lennének a torkomban egy kupacban :'(

Egyébként (még) semmi tünet

Hajlamos vagyok beképzelni magamnak a betegségeket, és tüneteket, úgyhogy nyugtassatok meg gyorsan, hogy kibírom holnapig :( Szabad így ma futnom? És ha leszippantok egyet?

Akkor ez biztosan mandulakő? Olvastam itt, hogy valaki kipiszkálja, hát án egyáltalán nem tudom kipiszkálni nagyon-nagyon bent van, alig látom, és kitudja mennyi van még, én cak olyan 8-at látok, de szerintem nincs ott vége :( Tulajdonképpen nem is a mandulámon van egyébként.



2013. márc. 3. 15:15
 1/3 A kérdező kommentje:

*A mandulám mögött, teljesen elrejtőzve ott volt egy csomó KIS GOLYÓ.

Bocsi ezt félreérthetően írtam.

2013. márc. 3. 15:17
 2/3 Ritacoronita válasza:
100%
szia.nos ez mandulakő.a páromnak is van,nyugi megéled a holnapot:)persze hogy mehetsz futni semmi bajod nem lesz.:))ha olyan sok van menj füll orr gégészhez.ő megnézi neked.lehet hogy kezd behalni a mandulád.ki lehet ezeket piszkálni egy kis fülpiszkálóval mélyen alul bent vannak.nekem soha nem szokott lenni de most elkaptam az influenzát és most nekem is van.inkább a mandulámon nem benne,én nem tudom kipiszkálni.ezek összegyűlt kaja darabok kórokozók.jobb ha kiszeded mert egy idő után rossz lesz a lehelleted.de én a helyedben elmennék orvoshoz ha olyan sokat látsz
2013. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, elmentem. :) pont ritka sokan voltak (2 órát vártam..) bementem, benézett, akkor nem látta, aztán azzal a kis tükörrel vagy mivel is, és akkor látta, de nem is foglalkozott vele, csak annyit mondogatott h nem kóros, meg hogy kajamaradék, baktérium.. de nem mondta mitől, mit csináljak, csak azt, hogy semmi komoly. A enten olastam sósvizzel gargalizálást, meg száraz keksz evését.. majd kipróbálom, az a baj, nagyon bent van, nem a kaja úrtjában, így nem hiszem, hogy ezek segítenek. :(
2013. márc. 4. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!