Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mandulakő okozhatja ezt a...

Mandulakő okozhatja ezt a tünetet (nincs fehér folt a mandulámon, nem gyulladt, és csak annyit érzek, mintha mindig lenne ott egy ételdarab)?

Figyelt kérdés

Egyre jobban zavar az érzés. Pár hete még csak evés közben jelentkezett, mintha megakadt volna egy falatka, amit a nyelvemmel nem tudtam leszedni.

Most már állandósult, folyton érzem, irritálja a torkom, a nyelvem, enni alig van kedvem, mert csak felerősödik.

Orvoshoz megyek, de csak csütörtökön.


Lehet ez mandulakő úgy, h nincs semmi folt, semmi fehérség a mandulámon, nincs kellemetlen szájszagom, csak a "valami mintha ott lenne"?


2012. júl. 22. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen érzésem. A doki azt mondta hogy régebben egy torok- és/vagy mandulagyulladás után ilyen genny gyűlik össze egy kis csomószerűségben (ez általában sárga) és hogy ez magától is kijön (és tényleg kijött) de a doki is kinyomhatja. Nekem nem bírta egyszerűen mert kicsit erős a hányós reflexem... De neked szerintem kinyomhatja. Egyébként olyan másfél hét alatt elmúlt nekem. Bár az is lehet hogy neked más bajod van.
2012. júl. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Neked is csak ennyi tüneted volt?

Sajna nekem is iszonyat erős a garatreflexem, még a fogorvosi injekció beadása is durva. :(

Ja és ez az állapot (=furcsa érzet) már lassan 4 hete tart, és egyre rosszabb :(

2012. júl. 22. 13:43
 3/3 anonim ***** válasza:
A doki majd megmondja mi bajod. Nyugi! :) És ha valami komolyabb is akkor még szerintem elég időben vagy, tud majd rajta segíteni!
2012. júl. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!