Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik fajta C-vitamint...

Melyik fajta C-vitamint ajánlanátok, ami valamilyen kivonat, szóval nem teljesen mesterséges úton állítják elő? 500mg körüli kellene.

Figyelt kérdés
Köszi
2010. dec. 25. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
California fittness c 500,vagy c 1000,ha bírja a gyomrod a citrusféléket.Ha nem,akkor cetebe.
2010. dec. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de min. 1000mg egy felnőtt egészséges ember napi adagja. Dr. Lenkeis C-vitamin egyik sem "szintetikus", van 500mg-os bioflavonoidos, 500mg-os csipkebogyó, 1000mg-os sima, por alaku, érzékeny gyomrúaknak való, csak menj fel a honlapra, és válogathatsz.
2010. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
C-vitmain az mindenképpen, C-vitamin, különben nem az lenne a neve, az állatok szervezete is glükozból és vércukorból állítja elő (nem a gyümölcsökből) , és meglepő módon nem nagyon romlanak el a fogaik, meg kapnak infarktust, meg az izomzatuk sem nekik épül le középkorukra, védi az izületeket, csontokat, fogakat, javítja a vérkeringést, és még millió dolgot el lehetne mondani a C-vitaminról, de szerintem fölösleges is lenne.
2011. jan. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
előzőnek: végre egy értelmes ember!!!!
2011. jan. 18. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"Bocs, de min. 1000mg egy felnőtt egészséges ember napi adagja." Szerintem elsőként én ugyanezt javasoltam.Csak ne a szcientológus úr termékét,amiket túlzott mennyiségük le is állíttattak.Megmutatnám szívesen egy kísérletben hogy mit csinál a szervezetben egy mega dózisú E vitamin.Mint biológus.Elnézést.De álljon itt ez helyette: [link]
2011. jan. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biológusnak: ha te valóban biológus lennél, akkor nem azzal foglalkoznál hogy ki milyen vallású, hanem tudományos tényeket ismernél.....Szerintem meg a Lenkeis vitaminok a legjobbak amiket eddig szedtem mind közül. Tapasztalataim alapján mondom ezt. És légyszi ne akarj elkábitani senkit a nagy "biológus" szövegeddel, mert ezzel már máskor is találkoztam, ez csak kamu hogy fontosabbnak tűnj, és a szövegeid alapján ezt senki sem hiszi el neked.
2011. jan. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok könyvet lehet elolvasni a C-vitamin és E vitamin gyógyitó hatásáról a sziv-és érrendszeri betegségek kapcsán. Sajnos még kevesen tudják, hogy ez a két vitamin meg tudja gyógyitani a sziv-betegségeket, de csak akkor, ha megfelelően nagy mennyiségben kap belőle. Tudni kell, hogy a gyógyszertári E-vitamin szintetikus eljárással készül, ezért nem ezt javasolják, hanem a természetes eredetűt, aminek neve D-alfa tokoferol.
2011. jan. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 51%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:00" Kár hogy így gondolod.Valamikor azt gondoltam ez az oldal a normális,valamit nem tudó emberek csevegő oldala.Azt meg hogy mi vagyok csak azért írom oda,hogy hitelesebb legyen mint egy nők lapját olvasó ember.De ok,ezentúl nem teszem,elvégre nem az én egészségemről van szó,igazad van.

2011. jan. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!