Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak? Ha elmegyek ma...

Mit csináljak? Ha elmegyek ma az ügyeletre akkor írnak fel nekem ott vmi nyugtatót? Ha elmondom, hogy tegnap történt velem vmi és már kihat az egészségemre is?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Háziorovosod felirhat pl egy xanaxot, de támogatás nélkülit, amúgy pedig nyugtatót csak szakorvos irhat fel

Ügyelet semmiképp.

Ha tartósan fennál a problémád ami kihat az életedre, keress fel egy neurológust, aki szükség esetén továbbküld pszichiáterhez.

2009. szept. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
értem és vmit most nemtud felírni az ügyeletes orvos amitől jobban lennék?és nem fájna a gyomrom?
2009. szept. 12. 16:24
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Menj be nyugodtan az ügyeletre, biztos fognak valamit adni, ha elmondod mi a bajod.

2009. szept. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a kedvességed:)remélem kapok vmit és jobban leszek
2009. szept. 12. 16:32
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát menj le az ügyeletre és mondd el hogy fáj a gyomrod.

Akkor valamit a gyomrodra fogsz kapni.

Vagy próbáld meg magad valamelyest lenyugtatni.

Mindeki kerül nagyon nagy fos hullámvölgyekbe, nem kell mindjárt nyugtatóhoz nyugtatóhoz nyulni.

Nincs egy barátnőd akivel kibeszélhetnéd magadból a feszültséget?

2009. szept. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de van ki is beszéltem csak sajnos nem tom feldolgozni és idegességtől csak hányok meg sírok:(
2009. szept. 12. 16:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehet kapni vény nélkül is nyugtatókat vagy gyenge altatót...

(Nagy bevásárlóközpontokban vannak hétvégén is nyitva tartó gyógyszertárak.)

2009. szept. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat sokat segítettetek
2009. szept. 12. 17:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Érdekelne hogy pontos mi történt veled....

Voltam hasonló helyzetben, mondjuk nekem nem adtak olyan erős nyugtatókat, mert nagyon fiatal voltam.

14évesen volt egy autóbalesetünk, elvesztettem a bátyámat... vannak napok amikor még mindig szükségét érzem a nyugtatónak...

Ha elmész dokihoz biztos adni fog valamit.

18/L

2009. szept. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát nálam a kapcsolatommalnincs rendben minden amitől nagyon kiborultam de ügyeleten írtak nekem fel frontint
2009. szept. 13. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!