Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek ízületi porckopás...

Mit tegyek ízületi porckopás esetén?

Figyelt kérdés
Azthiszem ízületi porckopásom van,topog a térdem de nem fáj és azt szeretném megkérdezni hogy mit tegyek ez ellen? Hogy gogyítsam meg?

2013. márc. 6. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Szabó György Bükki füvesember receptje: PORCKORONGKOPÁS, AMIKOR A ZSELÉS ANYAG KIFOGY A PORCOK KÖZÜL:


Ez is nagyon jól kezelhető egy egyszerű módszerrel, étkezési zselatinnal. Beépül, a bőrön keresztül is felszívódik. Úgy kell elkészíteni, ahogy rá van írva. Rá kell kenni, amikor rászárad, akkor le kell mosni, egy vékony hártya marad ott, ott kell hagyni és az is beszívódik, és beépül pl. a térdporc közé, vagy a gerincnél, akinek gerincsérve van. Naponta egy mokkáskanállal együnk is belőle, garantálja, hogy 6 hónap után visszatermelődik a zselé a porcok közé. De a gerincnél, gerincsérvnél először a fokhagymás almaecettel kell lepucolni a gerincét. És esetenként a fekete nadálytő tinktúrájával kell bekenni a térdét, vagy a vállízületét, vagy a csípőízületét.

Én csak dicsérni tudom a praktikáit, szerintem egy próbát mindenképp megér!

2013. márc. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
es milyen az a zselatin?
2013. márc. 6. 13:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Élelmiszer boltban lehet kapni, olyan papírzacskóban van mint a fűszerek, és rá van írva hogy étkezési zselatin. de biztos segítenek a boltban.
2013. márc. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és ez tényleg használ?
2013. márc. 6. 13:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt 100%-osan nem tudom megígérni, de annyit tudok, hogy ez az ember nagyon tud és én hiszek neki, igen elismert. Nagypapámnak is ugyanez a gondja neki is leírtam ezt, ő is most fogja elkezdeni szóval tapasztalat még nincs ezzel kapcsolatban, de én azt gondolom, hogy egy próbát megér, veszíteni való nincs! Max amit zselatinra költ, de úgy gondolom az a 100Ft megéri egy zacskóval. (Ami többszörre is elég)
2013. márc. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kurkuma kapszula
2013. márc. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen a kurkuma is nagyon jó, bár én nem a drága kapszulát ajánlom. A fűszert magát egy teáskanál vízbe elkeverni esetleg egy kis citrom bele minden nap. Nem valami kellemes elkortyolgatni de hatásos. Anyukámnak bevállt.
2014. márc. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!