Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csípőízület fájdalom - porckop...

Csípőízület fájdalom - porckopás vagy gyulladás?

Figyelt kérdés

Nos, az egész valamikor középiskolás koromban kezdődött, amikor egy kb 40 km-es egynapos gyalogtúra végére a jobb lábamnál, a csípőmben nagyon nagy fájdalom keletkezett. Azóta akárhányszor egyszerre huzamosabb ideig terhelésnek teszem ki magam, pl órákon keresztül sétálok, akkor mindig visszatér ez a fájdalom, és sokszor egyre erősebben. Tegnap is egy félnapos ide-oda rohangászás után előjött ez a fájdalom, de most már koncentrálódott a csípőízületre, eddig mindig oldalt fájt, most már elöl is.

Nem igazán tudom elképzelni mi lehet ez, de most már annyira fájt, hogy az utolsó lépéseket már összeszorított foggal tettem meg míg végre ágyba fekhettem. Amúgy hamar elmúlik amint elkezdem pihentetni. 21/L


2011. dec. 29. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Anyukámnak is ilyen volt, kedden volt dokinál és porckopása van. Amúgy elég fiatal vagy még ehhez, de doki és röntgent neki

22/L

2011. dec. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt nem érdemes tűrni, te is írtad, hogy inkább súlyosbodik az idő múlásával. Addig menj, amíg gyógyszeresen lehet kezelni, a csípőprotézis főleg fiatalon nem mulatság, mert nem egész életre szól ("kihordási ideje" van), és csak egyszer ismételhető, utána tolószék. Ez persze nem az elkövetkező néhány évre vonatkozik, de minél előbb mész annál jobbak az esélyek.
2011. dec. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!