Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Iszonyatosan sötét karikák...

Iszonyatosan sötét karikák vannak a szemem alatt már egy ideje. Alszom eleget. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 22:36
 1/4 anonim válasza:
Vitaminhiány, így télen sok mindenkinél előjön ez.
2012. jan. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vashiány meg fényhiány, de nőhiány is lehet...
2012. jan. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vérszegénység, vitaminhiány, túlzott alkoholfogyasztás, egyes gyógyszerek és úgy általában a helyi keringés lassulása okozhatja - a teljesség igénye nélkül. Mozogsz eleget napközben, sportolsz valamit? Próbáld ki, hogy pár napig picit magasabban fekszel, párszor minden nap átmasszírozod a szemed környékét, esetleg hideg borogatást teszel rá. Nekem is nagyon csúnya volt a szemkörnyékem Karácsony körül és szintén rendesen aludtam, szerencsére azóta elmúlt.
2012. jan. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
több tünetem is arra utal,hogy vashiányom van, már orvosnál is voltam, de majd csak jövőhéten megyek vérvételre. köszi a válaszoktat.
2012. jan. 14. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!