Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olyan izomlazam van, hogy...

Olyan izomlazam van, hogy megmozdulni alig birok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap megtesiztetett rendesen a tanar minket es faj a combom, hasam, karom es a hatam is. Leulni, felallni, lefekudni alig birok. Ugy tudom, hogy ra kell mozogni. Probalok mozogni amennyire tudok de faj. Mit tegyek hogy hamarabb elmuljon?

15/L


2013. febr. 8. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmit, pihentesd.

Az izomlaz nem mast, mint mikro szakadas, azaz pici apro izom rostok elpattantak, mert nem birtak a gyurodest. Nem baj, az eros igenybevetel arra serkenti az izmot, hogy novekedesnek induljon es erosebb legyen, hogy legkozelebb jobban vegye az akadalyokat.

En elmultam 30 es a mai napig elofordul, hogy egy komolyabb edzes utan izomlazam van. Masnap azokat az izomcsopotokat sosem dolgoztatom.

Ha mindenhol faj, akkor inkabb ne csinalj semmit, elmulik altalaban 24 oran belul.

2013. febr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 /Anita_'94/ válasza:
Nem kell rámozogni, attól nem lesz jobb. Meleg fürdő és pihenés elég, kb 2 nap alatt elmúlik. Viszont nem ártana egy picit többet mozogni (majd, ha elmúlt), mert elég siralmas formában lehetsz, ha egy tesióra után így kikészülsz...
2013. febr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már picit jobb mint tegnap. Egyebkent 2 oras tesink van, tobben ki is alltak mert nem birtak. Tenyleg kemeny volt.
2013. febr. 9. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!