Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggelre erős szúró érzés a...

Reggelre erős szúró érzés a jobb mellkason . Mitől lehet ez? Ha nem veszek levegőt és megmozdulok akkor is beleszúr.

Figyelt kérdés
Reggel mikor felkeltem, erősen elkezdett beleszúrni a mellkasom jobb felén jobbra kicsit lent, nem csak levegővételnél, hanem ha kicsit megmozdulok akkor is. Elfog ez múlni? Ugye semmi komoly bajom nincs? :( Este még semmi bajom sem volt. Elég erősen beleszúrkál mozgáskor. Mit csináljak vele?
2012. jan. 28. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt/van. Nagyon utálom, egyszer csak elkezdi, és akkor percekig egy mm-t sem mozdulhatok mert már fáj.. Én ugyan nem mentem el dokihoz vele, de nővérem igen, neki is hasonló volt. Azt mondták a fűrészizmai vannak begyulladva, azért fáj, és úszással lehet segíteni rajta.
2012. jan. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is van ilyen... Csak levegő szorult be nyugi... nem fog sokáig tartani... :D Jobbulást! :)
2012. jan. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a hivatalos neve, hogy borda közti idegbecsípődés. Laikusan: beszorult a levegő :))


Rossz mozdulat okozza, el fog múlni.

2012. jan. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!