Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon rosszul alszom, mit...

Nagyon rosszul alszom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már lassan 2 éve, hogy éjszakánként legalább 3x felébredek, illetve hajnali 4 után már nem tudok visszaaludni.

Fizikailag és szellemileg is lefárasztom magam, este 11-re már hulla vagyok, mindig akkor megyek aludni. Legelőször fél 1 körül ébredek, aztán 2 körül, 3, és végül 4 körül.


Folyamatosan fáradt vagyok, már tanulni is alig bírok. Próbáltam már mindenféle nyugtató teákat, természetes nyugtatókat, semmi sem sem segít.

Legutóbb 3 hónapja aludtam ki magam rendesen, akkor már idegileg nullán voltam..


2013. márc. 14. 20:53
 1/2 A kérdező kommentje:
És nem vagyok stresszes, nem szedek gyógyszereket, semmi, mégis ez van.. Tönkretesz :(
2013. márc. 14. 20:54
 2/2 anonim válasza:
A belső béke megtalálása ajánlott alvászavarok esetén, ezt különböző jóga gyakorlatokkal, relaxációkkal el lehet érni szépen, fokozatosan.
2013. márc. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!