Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom? Depressziós...

Mi lehet a bajom? Depressziós lennék?

Figyelt kérdés

Sokszor van rosszkedvem,sírhatnékom. Már 3x vágtam meg a kezem(direkt), sokat gondolok öngyilkosságra. Az iskolában általában vidám vagyok, de ahogy hazaérek rögtön rosszkedvem lesz és ideges leszek, mindenbe beleszólok, gorombán szólok vissza. Nem tudok tanulni (a törit képtelen vagyok megtanulni, egyszerűen nem marad meg a fejemben) Általában este van jobb kedvem. Úgy érzem, hogy nem szeret senki és hogy engem mindenki csak elkerül,nem vagyok jó semmire. Most is sírva írok... legtöbbször nem tudom, hogy miért sírok.

A válaszokat előre is köszönöm. 14/l


2013. márc. 17. 00:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a családoddal van a baj vagy az önértékeléseddel, de azért ne vágdosd magad.


A törit én is utáltam, de valahogy átvészeltem. Érettségi után olyan sulit választottam, ahol nem volt töri, csak matek és egyebek. Úgyhogy ezt meg tudom érteni.


Próbáld olyan dolgokkal lekötni magad, amik érdekelnek.

Lehet ez bármilyen hobbi, bármi, amitől jobban érzed magad.

2013. márc. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!