Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megrázott az áram. Mit tegyek?

Megrázott az áram. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sötét volt, be akartam menni a szobámba -ki volt festve, nincs még kész- fel akartam kapcsolni a villanyt alatta a konnetor, és mind2 szét van kapva, nincs rajta a kapcsoló és belenyúltam a konnektorba. Meg is rázta az ujjaimat, hirtelen elkaptam. Utána fájtak, és estig zsibbadtak.. Ma elég sokszor belenyilalt a fájdalom a kezembe meg a lábamba is.. a jobba.és zsibbad. Mit csináljak, akár egy enyhe áramrázásnak is lehet következménye egészségügyi szempontból? :S köszönöm előre is!
2009. szept. 15. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha akkor nem lett semmi bajod, akkor már nem valószínű.
2009. szept. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámat is rázta már meg az áram.Neki elmúlt magától.Szerintem ha holnapra nem lesz jobb menj el orvoshoz,nehogy valami komolyabb bajod legyen.Nem akarlak megijeszteni,de azért figyelj magadra és a tüneteidre!
2009. szept. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de nem kötelező, hogy legyen. Engem szakmailag már elég sokszor rázott meg több különböző feszültség, ebből egyszer lettek komolyabb égési sérüléseim, de ilyenem, mint amit leírtál még nem volt. Amikor a két kezemen ment keresztül (és persze így a hátamon is), ott volt izomgörcs és annak utóhatásai, az hasonlított legjobban erre. Okos dolog lenne, ha befeküdnél 2-3 napra valami kórházba megfigyelésre. Csak azt nem tudom, kinek kell beutalni téged, ha egyszer szemre jól vagy?
2009. szept. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is ha még holnap is érzed, hogy fáj, menj el a biztonság kedvéért orvoshoz.
2009. szept. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg azóta, tnap este óta annyira fáradt vagyok és erőtlen :S
2009. szept. 15. 20:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lesz baj!ne aggodj ezek a tünetek már azért vannak mert nagyon megijedtél!én is ijedős vagyok!!!ha már akkor nem lett baj nem is lessz. azt nézd meg hogy az ujadba van e valami kis besüleydés seb. ha nincs akko oké-
2009. szept. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem csak vezesd le a fölös feszültséget :D

amúgy tegnap engem is megrázott az áram de semmi bajom sincs :D

2009. szept. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz! Ez nem játék! Simán lehet bajod később,mi ezt tanultuk a suliban,szóval orvos!Meg kell nézni,nem károsodott-e belső szerved.
2009. szept. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!