Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet, hogy megrázott az áram?

Lehet, hogy megrázott az áram?

Figyelt kérdés
Bocsánat, ha hülyeség, de tudom jól hogy ezzel vigyázni kell. Nedves kézzel nyúltam a villanykapcsolóhoz, ami érintős és hirtelen elszállt a világítás és még durrant is egyet az egész, nem az égő égett ki, viszont valamit mintha éreztem volna, amit nem tudok pontosan megfogalmazni... mintha végigszaladt volna bennem valami... de lehet, hogy csak az ijedtség? Mennyire kell komolyan vennem? Köszi!
2011. okt. 5. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Tuti megrázott.. de vigyázz ha ma éjjel 11ig nem jönnek érted az ufók, akkor holnap jönnek.:DD

Amúgy gőzöm nincs h megrázott e vagy nem. De ez nem is lényeg már. Örülj h túlélted azt kész.:DD

2011. okt. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a gáz, hogy ilyenkor nem lehet vizet inni, de most vacsoráztam és mindjárt szomjanhalok! :D
2011. okt. 5. 20:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet vizet inni? Engem is nemrég rázott meg a villanykapcsoló, mikor szereltem, és az volt az első reakcióm, hogy fél liter vizet megittam húzóra :D

Mondjuk ez a "végigszaladt" dolog furi, én semmi ilyet nem éreztem, csak hirtelen erős fájdalmat.

2011. okt. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez most az elöbb történt? Szerintem nem kell félned, igyál nyugodtan.
2011. okt. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Túl sok a 'szerintem'. :D De köszi, már ittam énis, remélem nem lesz baj. Egyébként ezzel nagyon vigyázni kell az biztos, minden ismerősöm azt mondta hogy orvos... :S De remélem csak valami biztosíték ment ki és nem volt köze a nedvességhez...
2011. okt. 5. 20:37
 6/7 anonim válasza:
rázott már meg árram. Az is lehet hogy még nem, oszt úgy tünt neked mintha végigfutott volna valami.
2011. okt. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Csak ijedtség ha megrázott
2018. máj. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!