Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van itt valaki, akinél tényleg...

Van itt valaki, akinél tényleg limfóma tünete volt a nagy nyirokcsomó?

Figyelt kérdés

A nyakam jobb oldalán van egy 2*1 cm-es csomó, tehát kb. szilvamag méretű és közelítően olyan alakú is.

Gyógytornász ismerősöm szerint ez normális, mindenkinek van és nagy - szerinte diónagyságú -, és sokaknak tapintható is.

Ettől függetlenül inkább az olvasni, hogy orvoshoz kell vele rohanni.

Sokaknál volt régebbi megfázáskor megduzzadt nyirokcsomó, ami az élete végéig ott marad.


Van itt olyan, akinél tényleg limfóma első tünete volt?


Amúgy más bajom nincs, sőt, mintha a kiskorom óta fennálló rendellenességek - nem betegségek, de nem átlagos működések mondjuk így - tünetei enyhültek volna.

Ráadásul könnyebben tanulok.

Energikus vagyok.


2013. márc. 17. 14:58
 1/4 anonim válasza:

Nekem születésem óta van a nyakam bal oldalán egy kb 1 cm-es nyc. ezen felül nyakamban van még 3 db kb 0,5 cm nagyságú nyc. valamint a hasfalamon 2db kb 0,5 cm nagyságú nyc.

Hematológus szerint nem probléma

2013. ápr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem limfómám volt és nem volt megnagyobbodott rákos nyirokcsomóm tapintható.


Egy nagyobb van már régóta a bal állkapcsomnál, de az nem volt elrákosodott, az csak úgy nagyobb már régóta.

2013. jún. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, ez megnyugtat némileg. :)


Nem mentem el orvoshoz, de amint valami negatív változás lesz, elmegyek!!!


Te azóta meggyógyultál?

2013. jún. 4. 09:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg, pont ma is voltam a hematológusomnál.
2013. jún. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!