Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyakropogás, szédülés. Hova...

Nyakropogás, szédülés. Hova forduljak?

Figyelt kérdés
Hónap óta borzalmasan ropog a nyakam, bár ezt senki más nem hallja, csak én hallom és érzem. A nyakam legtetején, ahol a gerincem belefut a koponyámba, ott érzek egy instabilitást. A fejemet elfordítva egészen a fülem mögött érzek és hallok egy jókora kattanást. Sokszor szédülök is. Emellett az állkapcsom is állandóan kiugrik a helyéből. Néha azt érzem az állkapcsomnál és a nyakamnál is, hogy nem is ropog, hanem mintha a húsba vagy valamilyen szövetbe fúródna. Fájni csak nagyon ritkán szokott, de merevséget szinte állandóan érzek. Fél éve jóval kevesebbet mozgok és új lakásban élek, ahol jó kemény az ágy. Mi lehet ez? Hova menjek? Reumatológiára, ortopédiára vagy természetgyógyászhoz?

2013. márc. 20. 02:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyanezzel a problémával úszni járok, és jobb. A házi orvos beutalót adhat reumára és akkor gyógymasszőrhöz és gyógytornára küldenek.

Alapvetően én nem mozogtam eleget ez volt a baj.

2013. márc. 20. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz és ő ad majd beutalót.
2013. márc. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 C.C. válasza:
5%
te már halott vagy, koszorút húzok a fejedbe oszt odalöklek az autó elé, vagy ha ez nem jó akkor dögölj meg rákban oszt kész
2013. ápr. 21. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!