Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Magne B6 kapszula mennyire...

A Magne B6 kapszula mennyire hatásos az idegesség ellen? Nem ártalmas azt szedni?

Figyelt kérdés

2012. jan. 17. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Hatásos rá! Nem ártalmas szedni!
2012. jan. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártalmas, de én nem vettem észre, hogy különösebben használt volna.
2012. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés. Én 250mg/tablettás+B6 mellé szedek B komplexet is. Szedj olyan készítményeket is, vagy vedd meg teában, amiben macskagyökér(valeriana), orbáncfű, citromfű van.
2012. jan. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom, mennyire mérvadó Zacher Gábor. Ő úgy mondja, hogy a mérgek nem oldják meg a gondot.
2012. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ártalmasnak nem ártalmas, de a magnéziumot túl lehet adagolni, így nem szabad többet beszedni belőle, ha idegesebb lennél. Amúgy meg szerintem se nagyon használ.
2012. jan. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
B vitamin komplexet szedek én is.
2012. jan. 17. 23:21
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt,én is szedtem,gyenge volt,viszont a dokim javasolta a MAGNÉZIUM SANDOZ pezsgőtablettát,és az nagyon bevállt.Sokkal hatásosabb,és egyet kell inni egy nap.Egész nap kitart,nyugodtabb vagy tőle.Én nagyon ajánlom!!!!!!!!!!!
2012. jan. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!