Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Délelőtt óta fáj a derekam,1...

Délelőtt óta fáj a derekam,1 órától mensi szerű fájásaim vannak. C 3200 volt múlthéten. Jósló vagy szülési fájdalom?

Figyelt kérdés
A görcs kezd rendszeres lenni.
2008. jún. 8. 15:37
 1/4 A kérdező kommentje:
3211 volt kedden. 38 hetet töltöm ma.
2008. jún. 8. 15:38
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már 10 percenként fáj, akkor készülj fel az utra a kórház felé, ha 5 percre csökken azonnal indulj, legfeljebb vaklárma, de inkább érj oda, ha komoly . A 2111 azt jelenti, hogy visszább húzódott a méhnyak és készül a szülésre a méhszájak pedig nyitottak, de még kis mértékben, ettől még tovább nyílhat...nyugodt szülést neked!!
2008. jún. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kb 1.5 órája elmúlt. Ezekszerint csak jósló volt, de remélem éjszaka megindul megint.
2008. jún. 8. 19:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia engemet is kikészítenek ezek a jósló fájások a 38-ik héttől.Volt már nekem is olyan hogy rendszeressen jöttek fél óránként,de nem rövidültek.Azt tudnám ajálanni ha ismént fájásod lenne fürödj meg,és ha elmúlik,vagy gyengül akkor az még nem az igazi fájás.Nekem is ez teljessen új,mert az első babámmal azt sem tudtam hogy létezik ilyen.Nagyon jó volna ha jönne már a rendes fájás,mert én holnap töltöm a 40 hetet,és még semmi.Hiába csinálok bármit is.Az elsőnél is szülést indítottak,remélem most nem kell.Kitartás nincs már sok hátra!!!!Könnyű és gyors szülést kívánok!!!!
2008. jún. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!