Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Más is tapasztalt már ilyet?...

Más is tapasztalt már ilyet? Magass pulzus, szédülés, újj zsibbadás stb.

Figyelt kérdés
Ma elősszőr szédültem,aztán erős szívdobogást éreztem és a bal kezemen az újj végeim zsibbadtak. 140körül volt a pulzusom és a vérnyomásom 120-130körül.Ez a dolog pár percig tartott.Azóta is gyengének érzem magam és szédülök kicsit. Más is tapasztalt ilyet?mitöl lehet ez?
2013. márc. 24. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Akár pánikroham is lehet. Menj orvoshoz, hogy kivizsgálják, lehet-e fizikai oka, pl. szívprobléma.
2013. márc. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szívritmuszavarod nincs? Nekem akkor volt magas a pulzusom meg kicsit szédültem, de nem sokáig.
2013. márc. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta el kell menni orvoshoz,h kivizsgáljanak. Lehet szív,pajzsmirigy eredetű.Ha nem találnak semmit jó kis pánikroham volt.
2013. márc. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Volt régebben szívritmus zavarom,azóta nem tudom,nem voltam semilyen ilyen vizsgálaton.A pajzsmirigyet kizárnám mert nemrég voltam vérvételen és rendbe volt.Milyen az a pánik betegség?Mitöl alakul az ki?
2013. márc. 24. 11:18
 5/6 anonim válasza:
Stressz. Mióta magán tanuló lettem azóta megértem pár durva pánikrohamot. Eleinte csak haspuffadásom volt,aztán jött a szédülés(ekkor még nem sűrűn)ezek után volt mikor súlytalannak éreztem a karjaim,lábaimat.Alvás probléma.Mikor épp elaludtam volna hirtelen felriadás és szapora szívverés stb . Most meg jelenleg ott tartok,hogy naponta elvétve szédülők.De szerintem kezd elmúlni a pánikrohamaim. Ja meg volt amikor nem kaptam levegőt 10-15mp i,nagyon rossz érzés! Senkinek sem kívánom ezt az érzést.
2013. márc. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kedves 5. Te hogyan tudod ezeket a rohamokat átvészelni?
2013. márc. 25. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!