Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem ciki a munkahelyen Wc re...

Nem ciki a munkahelyen Wc re menni és "nagydolgot" elvégezni? Különösen úgy, hogy mindenki tudja hogy hol voltál, és mit csináltál? És egyáltalán a munkahelyen nem féltek attól, hogy valamit összeszedtek valakitől?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Miért lenne ciki? És mitől félsz? Jön a főnök és aztmondja, hogy nos Ernő szartunk szartunk?
2009. szept. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hát sztem kb annyira ciki mint a suliban - de én nyugodtan megcsinálom, ez sokkal normálisabb dolog mint pl szünetben rágyújtani bagózni, mert ez legalább természetes és ha kell akkor kell..
2009. szept. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ürítés is olyan természetes dolog, mint a tüsszentés..:D
2009. szept. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én mindig szartam munkahelyen - ahol tiszta volt a budi - , legalább fél órát pihentem közben.
2009. szept. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ciki,nemciki,ha menni kell,akkor menni kell:D
2009. szept. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

nem tudom ki hogy van vele de én utáloma a "nagy dolgot" elvégezni. vér cikinek tartom. pedig tudom hogy ez természetes dolog, de mégis , a pisilés az más.


egyébként én is úgy vagyok vele hogy ciki nem ciki ha menni kell akkor menni kell

2009. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Uhhh, én lány vagyok, nekünk ugye nehezebben megy, egyszer rámjött a hasmars munkahelyen, nagyon rosszul éreztem magam, elmentem végülis, de inkább kihagyom, ha van rá egy mód, volt, hogy 5-6 óráig "tartogattam" :D
2010. ápr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Hát az én főnököm a Cetelem Bankban előírta, hogy max. 1 perc, max. 5 perc a wc, stb. De mivel mindenkinek ugyanakkor volt szünete, ezért a konyhában vízért és a wc-ben pisilni-kakilni egyszerre zuhant össze kb. 60 ember. Sőt: ez a féreg kiszámolta, hogy hány métert gyalogolok a két íróasztal között egy nap, majd összetolta az asztalokat, majd azt mondta, tilos felállni, aki az irodát elhagyja, fegyelmivel elbocsátható. Ja, hatvan fokos kánikulában megtiltotta, hogy egy üveg ásványvizet tartsunk az asztalon. A másik osztályon szobrok, operaénekesek fotói stb. voltak az íróasztalon, de én vizet sem tarthattam ott. Az évezred kánikulájában. És nekem azt mondta a pondó: "-Akinek jól működnek a belső szervei, az tudja tartogatni a szünetig vagy a munkaidő végéig". HÁT KAPJÁL TE VASTAGBÉL- VAGY VÉGBÉLRÁKOT, MEGÉRDEMELNÉD, OTT AKAROK LENNI A TEMETÉSEDEN, MINT AHOGY A HERMANÉN IS,AKI A SZERZŐDÉSEIMET KIDOBTA A KUKÁBA!! Utolsó aljadék banda. Halál rájuk. Vastagbél- és végbélrákhalál.
2013. okt. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fu b.ki.

Még jó hogy nem mentem oda dolgozni. Kéne egy ilyen weboldal, ahol ezeket leírhatják az emberek.

2018. jan. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!