Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetséges, hogy tüdőgyulladás...

Lehetséges, hogy tüdőgyulladásom van vagy csak megfáztam?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy alapból most gyenge az immunrendszerem, mivel mandulagyulladásom volt és még nem vagyok teljesen rendben, és majd nyáron ki fogom vetetni.

De én elmentem pénteken(legutóbbin) bulizni és sajnos 1 óra az út gyalog haza és hajnalba nagyon fújt a szél és hideg volt. Mikor felkeltem délután nagyon fájt és szúrt a hátamba 2 napig, majd volt egy kis szünet, de most megint szúr de már nem annyira.

Az orvoshoz elfogok menni, csak kíváncsi lennék, hogy lehetséges-e? (köhögés - láz nincs)

Szerintetek?

18/F


2013. márc. 26. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A tüdőgyulladást nem a hideg okozza, hanem általában egy elhanyagolt vagy nem megfelelően kikezelt bakteriális fertőzés következményeként, szövődményeként alakul ki.

Ha nem megfelelően vagy nem megfelelő ideig kaptál az előző betegségedre antibiotikumos kezelést, akkor elképzelhető, hogy szövődményként kialakult a tüdőgyulladás.

Mindenképpen menj vissza az orvoshoz, ha meghallgatja a tüdődet és elmondod a panaszaidat, akkor ő meg fogja tudni állapítani, hogy mi a helyzet.

Egyébként az idei influenza pont ilyen volt vagy ilyen, mert gondolom még nem csengett le, hogy baktériummal párosulva tüdőgyulladást okozott.

2013. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egy ismerösömnek is pont ilyen influenzaja volt tüdőgyulladással.

nekem meg a szívem fájt,influenza utan.

2013. márc. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem...

Hát az az igazság, hogy a mandulámra még mindig szedek gyógyszert, szal azt nemhinném... de az influenzát, azt nemtudom, holnap elmegyek az orvoshoz.

Köszönöm a válaszokat!

2013. márc. 26. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!