Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes vagyok, nagyon...

28 hetes vagyok, nagyon megfáztam, szörnyen érzem magam. A bordám alatt nagyon fáj ha köhögök. Tüdőgyulladásom lehet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
a köhögéstől mindenkinek fáj a bordája alatt, olyan mintha izomláza lenne. A tüdőgyulladásnál fáj a hát is, és amikor köhög az ember szinte bugyborékoló, sípoló a köhögés, sípoló a légzés. Magas lázzal jár. De ha holnap is ilyen rosszul érzed magadat inkább menjetek ügyeletre.Igyál sok teát és pihenjél.Semmilyen szert nem ajánlok, hiszen kismama vagy.Az az orvos feladata.
2011. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
orvos!!
2011. febr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Birom amikor valaki nemtud valamit mégis állítja,hogy az úgy van!Elég szomorú.már a legelső válaszolóra értettem mivel nekem volt már súlyos tüdő és mellhártya gyulladásom egyszer és napokig csak a bordáim között oldalt fájt,nem volt semmiféle bugyborék stb!Ja és nem vette észre az orvos azt mondta rá,hogy vagy idegbecsípődés vagy beszorult a levegő,ez így csak 1hétig ment aztán másfélóra híján tüdőembóliát kaptam volna és az intenzíven feküdtem 2hetet.Szóval a tünetek pár nap után egyre fájdalmasabb levegővételre köhögésre nevetésre.Inkább menny nézesd meg!Jobbulást!
2011. febr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!