Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi roppanhatott ki és mennyire...

Mi roppanhatott ki és mennyire veszélyes? (többi lent)

Figyelt kérdés
fejenállásból kinyomásokat akartam csinálni fal nélkül és amikor kinyomtam eldőltem úgy, hogy hátra és fenékre estem és a fenekemnél éreztem hogy valami nagyot roppan és tudok járni meg mindent, de érzem hogy fáj mindig ha ráterhelek, próbáltam nyújtó gyakorlatokat csinálni, masszázst is kaptam és próbáltam kiroppantani is sikertelenül és még csak azt se tudom, hogy arrafelé mi roppanhat

2013. márc. 29. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt se tudod mi lehet, mindenfele ingerkezelest ranyomtal... ejj:S

Amugy nagy seggreulesekkor eltorhetnek vagy elhajolhatnak a farokcsigolyak

Volt bnomnek is ilyenje van, mert elseggelt a lepcson... talan tudjak muteni, de nem szoktak ha nem kritikus

Kezdeskent menj el az orvoshoz es harcolj ki rontgenvizsgalatot


Am meg ha mar kitamasztas nelkul csinalsz ilyet, legalabb szonyegen tetted volna.. ha az amit irtam, akkor eselyes, h biciklire sem ulhetsz ezutan nagyon... meg sokat normalis szeken se

2013. márc. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A farokcsigolya vége gyakran letörik.RTG-vel kellene megnézni.elmozdulhat még egy ízület,ami a medence csontot rögzíti a gerinchez két oldalról/sacroiliacalis ízület/ ezt csontkovács vissza tudja rakni.Csontkovácshoz érdemes ortopédiai szakvéleménnyel menni.
2013. márc. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
amúgy szőnyegen csináltam de most szerintem ez a leglényegtelenebb dolog :D
2013. márc. 29. 16:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor durvat vagodhattal:S

Szoval orvos, rontgen aztan az alapjan ortopedus, csontkovacs, fuzo, gyuruparna, amit mondanak

2013. márc. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
néztem youtube on videókat hogy hogy lehet helyretenni ha elhajlik (ez tűnt legvalószínűbbnek) és anyukám segítségével visszaroppant és azóta nem fáj de azért majd el fogok menni orvoshoz, azért köszi mindent, mennek a zöld kezek :D
2013. márc. 31. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!