Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kemény, száraz széklet....

Kemény, száraz széklet. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Most ,hogy húsvét van..rengetek.csokit és sütit ettem..ezért lehet kemény a székletem...Már kb. egy órája szenvedek nagyon nagy darabba összeállt. Kézzel kellett segitenem. Erőlködtem...tiszta ideg vagyok. Picit ..de nagyon picit véres is volt..Még érzem,hogy van egy kicsi ,de nem szeretnek erolkodni,nehogy aranyerem legyen. Cickafarkteát melegen iszogatok most,probalok nyugodt is lenni..es erzem,hogy dolgozik a hasam. Szerintetek jobb lesz? Nagyon nem szeretnek erőlködni,mert kicsit fájt is már. Tudnátok valamit ,hogy most mit tegyek amitől kicsit puhább lesz vagy oldodik...de Most. Vagy várjak és a következőnél normálisan megoldódik...? SOS...tudom sok viz ..rostos kaja .gyümi..zöldség ..de elfeledkeztem :s
2013. ápr. 2. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg Glycerines kúpot használni,attól jobban csúszik.
2013. ápr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi. az a múltkor segített,most rosszulcsinaltam..es kijott..

Fogtam egy jónagy leveseskanál meggylekvart(mamammal magoztam..hazi) es tornaztam kicsit..leultem a wcre.mert pisilnem kellett erre..vegeredmemykent erolkodes nelkul kijott..remelem most meg nem az lesz hogy a lekvar tisztit.:D bar jobb kint mint bent

2013. ápr. 2. 15:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van :)
2013. ápr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!