Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melyik rosszabb a mandulaműtét...

Melyik rosszabb a mandulaműtét, vagy a szülés okozta fájdalom? Indoklás?

Figyelt kérdés
mandula, szülés, fájdalom

2013. ápr. 3. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
A szülés ezerszer nagyobb fájdalom, de legalább van értelme.
2013. ápr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szülés az sokkal fájdalmasabb és hosszabb.
2013. ápr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez miféle kérdés? Nem lehet általánosítani, hallottunk már olyan kirívó eseteket, amikor a szülés szinte észrevétlenül történt, a mandulaműtét pedig véres hadműveletté fajult, de általánosságban persze elmondható, hogy a szülés sokkal nagyobb fájdalommal jár, mint egy rutinműtét.
2013. ápr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Még nem szültem, most fogok, de azt gondolom, a szülés sokkal fájdalmasabb, a mandulaműtét viszont nagyon kellemetlen és utána fájdalmas. Nekem altatás nélkül szedték ki és a műtét után majdnem elvéreztem, vissza kellett tolni a műtőbe. Dupla varrat. 15 napig konkrétan a falat vakartam a fájdalomtól. Nem kívánom egy ellenségemnek sem.
2013. ápr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
miféle kérdés ez ??? miért ilyen kérdés nem fordulhat meg az ember agyában ?? bocs. :) lehetnek eltérő tapasztalatok/vélemények e téren. :) sosem lehet tudni...
2013. ápr. 6. 23:29
 6/7 anonim ***** válasza:
csak érdekelt volna a kérdés apropója, mert nem mindennap jut az ember eszébe ilyesmi.
2013. ápr. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én 3x szültem és 1x vették ki a mandulám. Ha választani kéne inkább szülnék.
2019. jan. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!