Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 7. -esek! Mennyi időt szoktato...

7. -esek! Mennyi időt szoktatok a tanulásra szánni, ill. mennyi időtök van rá?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm szinte majdnem kitűnő és azt állítja, hogy 'soha sem tanul' és az órákon se szokott figyelni. Nála kb. kimerül az egész dolog abban, hogy a szünetben átnézi a tanagyagot.

Én próbálok figyelni az órákon, mert otthon elég nehéz rávennem magam a tanulásra.. De azért általában elolvasom otthon a leckét + megcsinálom a házikat ha doga lesz ( az esetek többségében :D) és ez elég, ha tz.-t írunk akkor viszont több időt töltök vele. Eddig úgy éreztem, hogy hatékony a 'tanulási módszerem', de kicsit el vagyok keseredve. Tényleg vannak akik ennyi energiát se fektetnek bele és mégis ilyen jól teljesítenek? :/ Bár a négyesem talán meglenne, de azért az ötöshöz nem elég ha csak az órákon jegyzetelgetek..



2013. febr. 22. 20:34
 1/1 anonim válasza:

általánosba én órán figyeltem és otthon leckét irtam plusz kétszer átolvastam a tananyagot... full 5ös tanuló voltam...


na de most átmentem 6osztályos gimibe ... na itt már kell tanulni:s hát én itt kb 1órát szoktam többre nem tudom magam rávenni.. de van olyan osztálytársam aki azt mondja 3-4 órát is tanul ._. :D

2013. márc. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!