Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti meg szoktátok érezni, hogy...

Ti meg szoktátok érezni, hogy ha valaki ír nektek valamit, valami választ vagy egy kérdést fel tesz, akkor nő vagy férfi az illető?

Figyelt kérdés
Ha abszolút semmi nincsen amiből lehetne rá következtetni, csak a megérzés marad.
2013. márc. 11. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ritka az, hogy semmi olyat nem ír, amiből egyértelműen ki ne derülne. Persze esetenként megérzem, esetenként ráfaragok, de gondolom, ugyanez előfordul másoknál velem kapcsolatban is. :))))
2013. márc. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát a nevedből ítélve nem tudom, hogy melyik lehetsz:)
2013. márc. 11. 11:16
 3/8 A kérdező kommentje:
úgy érzem egy nő :)
2013. márc. 11. 11:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Jól érzed!

Én jól érzem, hogy te is nő vagy?

2013. márc. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen :)
2013. márc. 11. 11:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha normálisan válaszol, akkor nem szokott kiderülni számomra. Amikor már nekiállnak személyeskedni, na akkor igen.
2013. márc. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig nem lehet megállapítani, de vannak jellemző szófordulatok, megfogalmazások, témák, stb.
2013. márc. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem mindig.
2013. márc. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!